fbinstvyt
0
Grozs
 x 
Iepirkumu grozs tukšs
    +371 23 22 88 98     +371 22 13 41 99

Dāvanu karte, elektroniskā dāvanu karte, kas ir anonīms maksājuma instruments ar unikālu numuru
un kura ir paredzēta preču apmaksai Veikala-Noliktava Paklāji un Paklāji.

Kartes var iegadāties gan fiziska, gan juridiska persona.

Ar "Paklāji un Paklāji" dāvanu karti var iepirkties – tikai Veikala-Noliktava Paklāji un Paklāji , Rīga, Imanta Mellužu iela 13

Dāvanu karšu derīguma termiņš ir 6 mēneši no dāvanu kartes pirkšanas dienas

Karte nav derīga, ja:
Tai ir beidzies Lietošanas termiņš.
Tā ir viltota vai tai ir viltojuma pazīmes.

DĀVANU KARTES PASŪTĪŠANA

Paldies par Jūsu vēstuli!

Paldies par Jūsu vēstuli! Tuvākajā laikā ar jums sazināsies administrācijas pārstāvis

0120Mūsu jaunais draugs. Dizaina, arhitektūras un dzīvesstila žurnāls "Deko".
Liels Paldies Žurnālam "Deko" par publikāciju

 

 

 

 

 

 

 

 

pp02Saru garums nosaka paklāja biezumu. Parasti paklāji ar īsākiem sariem ir izturīgāki un vieglāk tīrāmi nekā paklāji ar garajiem sariem, tomēr garo saru paklāji ir daudz mīkstāki un patīkamāki uz tausti. Pārliecinieties, ka paklājs kas atrodas pie durvīm, nemaisa durvju atvēršanai.

Īsie/Smalkie sari: (0 – 0.635cm) plāno saru paklāji bieži ir izgatavoti no dabīgām šķiedrām un ir neticami izturīgi. Tie ir ļoti viegli, tāpēc tos mēdz karināt pie sienas.

Vidējie sari: (0.635 – 1,90cm) Šie neuzkrītošie paklāji ir lieliski piemēroti, lai telpai piešķirtu nelielu tekstūru, neizejot no saviem rāmjiem.

Garie sari: (vairāk nekā 1,9cm) Biezāki paklāji ir ērti un silti, bet grūtāk tīrāmi.

Pūkainie (Shaggy): Šie biezie, haotisko saru paklāji ļoti izceļas interjerā un ir piemēroti mājīguma radīšanai. Viņi mēdz sevī “noturēt” netīrumus un mitrumu.

 

pp01Vilna: vilnas sari atgriežas iepriekšējā stāvoklī pēc to saspiešanas (deformācijas) tādēļ tie ir īpaši izturīgi un ērti. Tie ir arī ļoti izturīgi pret traipiem, putekļiem un uguni, taču tie nav izturīgi pret mitrumu. Parasti tie ir ļoti dārgi.

Kokvilna: Kokvilna ir vilnas alternatīva ar lētāku cenu. Šie bieži plakani austie paklāji ir salīdzinoši izturīgi, tai pat laikā mīksti, un tos var mazgāt veļas mašīnā.

Zīds: Lai arī zīda paklāji ir ļoti dārgi, tie ir izsmalcināti mīksti un pārsvarā ir ar sarežģītu smalku zīmējumu līdz pat vissīkākajām detaļām. Tīrīšanu ieteicams veikt tikai profesionāļiem, neskatoties uz to var ātri novalkāties, tāpēc iesaka tos turēt vietās ar mazu noslogojumu.

 

2020. gada JAUNUMS. Īpaši mīksts un maigs paklājs no Vācijas. Dažādas krāsas. Pieejamie izmēri 80x150 ; 120x170 ; 160x230 cm
oeko-tex standard -100 sertificets.

Antialerģisks, 100% polipropilēns
Var ieklāt uz siltām grīdām.
Apskatīt šeit >>>

 

Persiešu paklājsPersiešu paklājs - Viens no slavenākajiem, rokām darināto, paklāju stiliem pasaulē. Persiešu paklājs Irānas kultūras un valsts simbols. Labs persiešu paklājs ir īsts mākslas darbs. Seno persiešu paklāju mezglošana un ornamentu veidošana ir paaudžu paaudzēs nodota unikāla tradīcija. Slavenākie paklāju darinātāji atrodas Isfahānas pilsētā. Isfahānu daudzi sauc par skaistāko pilsētu pasaulē. Isfahānas radītie paklāji visā pasaulē tiek uzskatīti par augstākās kvalitātes etalonu.

© 2019 - 2023 Paklāji un Paklāji.

DĀVANU KARTES PASŪTĪŠANA

Paldies par Jūsu vēstuli!

Paldies par Jūsu vēstuli! Tuvākajā laikā ar jums sazināsies administrācijas pārstāvis

Uzdot jautājumu

Contact us

Your message has been sent sucessfully