fbinstvyt
0
Grozs
 x 
Iepirkumu grozs tukšs
    +371 23 22 88 98     +371 22 13 41 99

Saru izmēri

  pp02

Saru garums nosaka paklāja biezumu. Parasti paklāji ar īsākiem sariem ir izturīgāki un vieglāk tīrāmi nekā paklāji ar garajiem sariem, tomēr garo saru paklāji ir daudz mīkstāki un patīkamāki uz tausti. Pārliecinieties, ka paklājs kas atrodas pie durvīm, nemaisa durvju atvēršanai.

Īsie/Smalkie sari: (0 – 0.635cm) plāno saru paklāji bieži ir izgatavoti no dabīgām šķiedrām un ir neticami izturīgi. Tie ir ļoti viegli, tāpēc tos mēdz karināt pie sienas.

Vidējie sari: (0.635 – 1,90cm) Šie neuzkrītošie paklāji ir lieliski piemēroti, lai telpai piešķirtu nelielu tekstūru, neizejot no saviem rāmjiem.

Garie sari: (vairāk nekā 1,9cm) Biezāki paklāji ir ērti un silti, bet grūtāk tīrāmi.

Pūkainie (Shaggy): Šie biezie, haotisko saru paklāji ļoti izceļas interjerā un ir piemēroti mājīguma radīšanai. Viņi mēdz sevī “noturēt” netīrumus un mitrumu.

Īsie un Garie kombinēti: Tiek kombinēti īsie un garie sari, izmantojot krāsu savienojumus un saru dažādību, var veidot vairāku dimensiju rakstus.

 

Paklāju pinumu/saru veidi

Grieztie sari

s 1

Viena no biežāk izmantotajām metodēm – grieztie sari. Šeit var iegūt vairākas versijas atkarībā no saru pinuma:

s 2

s 3

s 4

  • Savītie sari - dekoratīvs un univerāls. Teksturētā virsma palīdz slēpt pēdas un citus nospiedumus. Principā var izmantot jebkurā telpā un pie jebkāda noslogojuma.

s 5

    • Savītie sari – samts – Blīvi sari, grezns izskats. Maigs un patīkams uz tausti. Paliek redzami pēdu un citu veidu nospiedumi. Piemērots mazāk noslogotām telpām.

s 6

s 7

  • Saksonī– rafinēta virsma (izsmalcināts, izkopts vissīkākajās niansēs) Labi saskan ar tradicionālajiem interjeriem. Iedāli piemērots dzīvojamajās un ēdamistabām.

 s 8

 s 9

  • Pūkainie (Shaggy) - veido “izpūrušu” nedaudz haotisku virsmu, jo pavedieni ir ļoti cieši sapīti. Neformāls izskats. Minimāli redzami pēdu un citu veidu nospiedumi.

Vienāda izmēra cilpoti sari

s 10

Cilpas ir viena augstuma, tas palīdz izveidot vienotu saplūstošu plakni. Šī ir laba izvēle priekš noslogotām vietām ar lielu kustību, piem, koridors. Pinums nodrošina izturību pret intensīvu lietošanu, noturīgāks pret netīrumiem. Jo garākas cilpas, jo mīkstāks paklājs.

Dažāda izmēra cilpoti sari

s 11

Cilpas parasti ir divos vai trijos dažādos augstumos, lai radītu paklājam daudzveidīgāku rakstu vairākās dimensijās, kas vizuāli piešķir paklājumam dziļumu

 

Cilpotu un grieztu saru kombinācija

s 12

Šis stils apvieno gan cilpveida un grieztos sarus. Tas palīdz izveidot dažādas virsmas tekstūras, paver plašas dizaina iespējas rakstu daudzveidībā, ļauj izveidot skulpturālas formas – kvadrātus, apļus, “virpuļa efektu” un daudz ko citu. Krāsu bagātība palīdz paslēpt netīrumus un traipus.

© 2019 - 2023 Paklāji un Paklāji.

DĀVANU KARTES PASŪTĪŠANA

Paldies par Jūsu vēstuli!

Paldies par Jūsu vēstuli! Tuvākajā laikā ar jums sazināsies administrācijas pārstāvis

Uzdot jautājumu

Contact us

Your message has been sent sucessfully